T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

  


Bulunduğunuz Yer: Haberler  >>   İlçemizden Haberler

 Esenler Rehberlik ve Araştırma Merkezi’nden Teşekkür Kahvaltısı
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.
      Esenler Rehberlik ve Araştırma Merkezi (Esenler RAM) yeni binasının hizmete girmesinde katkıda bulunan ve bağış yapanlara teşekkür etmek amacıyla 22 Haziran 2012 saat 09:00 ‘da Esenler RAM’da kahvaltı programı gerçekleştirdi.

       Programa İlçemiz Kaymakamı Sayın Nazım MADENOĞLU başta olmak üzere; İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Bayram ERCAN ile Şube Müdürü Feyzullah SERT, Belediyemiz Sosyal İşler Müdürü Özcan HAMZA, Belediyemiz Engelliler Koordinasyon Başkanı Ramazan ÇUĞLAN, Tekstiltkent Sanayici İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet HURŞİTOĞLU, bazı Muhtarlarımız ile Okul Müdürlerimiz,  İlçemiz Özel Rehabilitasyon Merkezlerinin Yetkilileri, Esenler RAM Müdürü Sema KULU ŞENTÜRK ile çalışanları ve davetliler katıldı.

      Programda birer konuşma yapan İlçemiz Kaymakamı Sayın Nazım MADENOĞLU ile Esenler RAM Müdürü KULU ŞENTÜRK; yeni binanın hizmete açılmasında emeği geçen herkese teşekkür etmişlerdir.

       Daha sonra davetliler binayı gezerek uygulamalar hakkında bilgi almışlardır.Bu içerik toplam 844.527 kez gösterildi, Site toplam 1.443.051 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 105 kişi geziyor.Esenler Kaymakamlığı - Adres: Menderes Mah. Çinçin Dere Cad. No: 151 Esenler / İSTANBUL
E-posta: esenler@istanbul.gov.tr - Tel: 0212 647 38 10 - Faks: 0212 647 38 11